Bahçeşehir Su Tesisatçı 7/24 kaliteli hizmet uygun fiyat garantisi

Bahçeşehir Su Kaçak Tespiti, Robotla Lavabo Açma, Tuvalet Açma, Pimaş Açma İşleriniz İçin Bizi Arayın. 30 Dk da Kapınızda.

Bahçeşehir de bütün tesisat işleriniz için hizmetinizdeyiz.

su tesisatlarında oluşan su kaçağı ve su sızıntılarını, teknolojik tespit cihazları ile bularak onarımını yapmaktadır. Tüm su kaçaklarını teknolojik cihazlarımız ile kırmadan, garantili  ve noktasal olarak tespitediyoruz.

 

Kırmadan su kaçağı tespiti artık termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Öncede bildiğiniz gibi evinizin her yeri kırılır dökülür ve eviniz inşaat haline dönerdi. Bunlar artık geride kaldı çünkü artık günümüz de su kaçağı tespiti yapmak için cihazlar kullanılmaktadır. Aklınıza bir kaç soru gelecektir ve bizlerde bu sorularınızı biraz açıklayalım.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki cihazlar evet su kaçağı bulma konusunda en önemli faktördür fakat cihazlar kadar önemli olan diğer konu ise bu cihazları kullanabilmektir. su kaçağı konusunda tecrübe edinmiş personeller ile çalışmaktayız.

Kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır: Öncelikle evinizde bulunan sıcak ve soğuk su boruları ayrılır. Hangi boruda kaçak olduğunun tespiti yapılır. Bundan sonra damlatan yere yoğunlaşılır. örneğin banyo mutfak tuvalet gibi yoğunlaşılan bölgede termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile su kaçağı bulma işlemine geçilir.

Su kaçağı bulunduktan sonra tamirat yapılıyor mu? Elbet de su kaçağını tespit ettikten sonra bir fayans veya bir parke yerin durumuna bağlı olarak kırılır ve onarım işlemine başlanır. Onarım yapılır ve teslim edilir.

Onarımı yaptık dan sonra kırılan yerin onarımını yapıyor musunuz? Hayır yapmıyoruz. Sebebi ise açılan yer zaten belli bir oranda su aldığı için kırılan yerin en az 2-3 gün açık kalması ileriye dönük rutubet ve kabartmayı önlemektedir. Su kaçağının olduğu yeri kurumadan kapatmamayı tavsiye ederiz.

Evinizde su kaçağı mı var. Komşunuz şikayete mi geldi. Faturalarınız yüksek mi geliyor veya tavanda su damlaması mı var bunları düşünmenize gerek yok çünkü bunları sizin yerinize düşünen firmamız siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

sıhhi tesisatçı,kameralı tesisat tamiri,kırmadan su kaçağı tespiti,tıkanıklık açma,kaçak su bulma,klozet tamiri,su kaçağı tespit,su kacagi tespiti,su kaçağı bulma
tesisat kaçak tespiti,kaçak su tespiti,su tesisatı kaçak bulma,tesisatcı,kameralı tesisatçı,kalorifer tesisatı,kırmadan su kaçağı tamiri,tesisat tamiri,doğalgaz su tesisatı,su tesisat ustası,tesisatçı,kırmadan su kaçağı bulma,su kaçağı,tesisatçı ustası,avcılar su tesisatçı,su kaçağı uzmanı,su kaçağı tespiti,su kaçağı tamiri,tesisat işleri

FAALİYET YERLERİMİZ
Bahçeşehir 1.kısım

bahçeşehir 2. kısım

boğazköy

ıspartakule

esenkent

esenşehir