Gaz dedektörleri için 7/24 hizmet uygun fiyat garantisi

 

15 yıla yakın bir süredir, geliştirdiğimiz hizmet anlayışımızla, Avcılar, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Beykent, Esenkent, Ispartakule, Bizimkent, Büyükşehir. Alkent, Esenyurt ve çevresi bölgelerde hizmet veriyoruz. Alanında ehliyetli ustalar tarafından, tüm elektrik işlerinizi itina ile yapıyoruz.

Diba Elektrik GARANTİSİ- GÜVENİLİR MARKA

Sizlere sunulan hizmetlerimizin her aşamasında tüm müşterilerimiz Diba Elektrik garantisi altındadır. Servis hizmetlerinin aksaması, eksik hizmetin verilmesi, servis hatalarından dolayı ürünlerinizin zarar görmesi gibi oluşabilecek tüm olumsuzlukların giderilmesi firmamız garantisi altındadır. Diba Elektrik ten  satın aldığınız hizmetler yalnızca mesleki yeterlilik belgesine sahip ustalar tarafından yapılmaktadır.

Bizimle güvendesiniz…

Her türlü teknik sorun karşısında pratik çözümler üretip, size zaman kazandıran anlayışımızla hem maliyetlerinizi uygun seviyede tutuyor hem de uzun vadede kalıcı çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan sistemimiz, her açıdan size yardımcı olabilmeyi öncelikli davranış biçimi olarak ön plana çıkaran bir yapıya sahip olduğundan dolayı, memnuniyetiniz bir anlamda garanti altına alınmış oluyor.

ELEKTRİKÇİ TEMİNİ ARTIK ÇOK KOLAY

elektrik ustası konusunda uzman olmalıdır gerekli ehliyete sahip olmalıdır. ehliyetli olmayan elektrikçiler tarafından yapılan işlerin sonucunda maddi manevi kayıplar yaşanılabilir eviniz işyeriniz ve dahi hayatınız tehlikeye girebilir .

bünyemizde mesleki yeterlilik sertifikasına sahip elektrikçi ustaları çalışmaktadır.

elektrik ustası temini için lütfen bizi arayın

 

Sessiz Katil Karbonmonoksit: Gaz dedektörü Neden alınmalı? Karbonmonoksit Dedöktörünüzü NatroNet’ten ücretsiz kargo seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz

Karbonmonoksit Gaz zehirlenmesi, doğal gaz sızıntısından daha tehlikeli. Çünkü doğal gaz sızıntısı durumunda doğal gazda bulunan sarımsak kokusu nedeniyle hissedilmesi edilmesi kolay. Ancak karbonmonoksit gazı kokusuz, tatsız ve renksiz. bunun için ‘Sessiz Katil’ olarak bilinir. Karbonmonoksit vücut dokularının oksijeni kullanmasını engelleyerek ölümcül zehirlenmelere sebep oluyor. 40 saniye içinde beyin felcine yol açıyor.

EN İYİ ÖNLEM GAZ DEDEKTÖRÜ

Eğer bir Konut’ta ateş kaynağı olarak şofben, kombi, soba var ise karbonmonoksit zehirlenmesi riski her zaman vardır. Bu tehlikeyi fark etmenin ve engelemenin en kolay yolu ise karbonmonoksit Gaz dedektörü. Bacanıza ve ısıtıcınıza güvenebilirsiniz hatta bakımlarını düzenli olarak da yaptırsanızda şiddetli bir rüzgar ve lodos yine de bacanızı bozabilir. Bunun için en kolay önlem Gaz dedektörü kullanmak. Çünkü bulunduğunuz ortamdaki karbonmonoksit tehlikeli bir seviyeye çıktığında hemen alarm verip sizi ve ev halkını uyarıyor.

Gaz kaçak dedektörü veya gaz alarm cihazı tutuşabilir gazları erken algılayan bağımsız bir cihazdır. İç ortamdaki gaz sızıntısı yoğunluğunu ölçmek için tasarlanmıştır. Gaz sızıntısı seviyesi önceden belirlenmiş belli bir eşik değerinin üzerine çıktığında, gaz kaçak detektörü ışıklı ve sesli uyarı verir. Gaz yoğunluğu bu eşik değerinin altında ise gaz detektörü normal çalışma konumuna geri döner. Bu sayede gaz sızıntılarının vermiş olduğu zehirlenmeler, patlamalar ve yangınların önüne geçilir.

Bir gaz alarm dedektörü ve sistemi şu ana elemanlardan oluşur:
1. Algılayıcı Sensör
2. Elektronik Değerlendirme / Gösterge / Kontrol Panosu
3. Sesli/Işıklı Uyarı Düzenekleri
4. Otomatik Gaz Kesme Ventili

Karbonmonoksit Gaz Alarm Dedektörü Kullanım Alanları :

Bacalı veya açık soba ve/veya ocak bulunan ev , işyerleri , kapalı garajlar , park binaları, feribotlar ,motor bakım onarım mekanları , tüneller ,
maden ocakları , CO gazının üretim ve dağıtımı ile ilgili işletmeler.