Ümraniye Elektrikçi

7/24 Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Garantisi

Alkent 2000 Elektrikçi

Ümraniye Elektrikçi, hızlı ve yerinde teknik servis hizmetini sunmaktan, Alanında Uzman elektrik ustaları ile  sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız

aydınlık günler dileriz

Hizmetlerimiz

Alkent 2000 Elektrikçi

Ümraniye İnternet Arıza Servisi

İnternet kullanımlarında yaşadığınız problemleri tespit ederek sorunlarınızı çözebiliyoruz. İnternet’te kopmalar yaşıyorsanız, bağlantılarınız da kopma, gevşemeler, veya temassızlıklar olabilir. Bu tarz problemleri tespit edip hattınızı onarabilir veya yenileyebiliriz.

Evinizde İnternet aldınız fakat yetkili firma bağlantıyı tamamladıkdan sonra bizi arayıp ankestra kutunuzdan dairenize bağlantıyı kurup İnternet erişiminizi tamamlayabiliriz.

Hızınızda yavaşlama olduğunu düşünüyorsanız, yeni nesil cat6 tip kablolarla hattınızı yeniler ve hızınızın yükselmesini hissedebilirsiniz. her türlü internet işlerinizin tamirini yapacak Elektrikçi ustası temini için lütfen bize ulaşın.

Arıza Kaydı Bırakın

[contact-form to=”hasimdogu@gmail.com” subject=”ARIZA “][contact-field label=”İsim” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Telefon” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Arıza Sebebi” type=”text”][/contact-form]