Sigorta atması ve elektrik kesintisi için 7/24 hizmet uygun fiyat garantisi

 

 

15 yıla yakın bir süredir, geliştirdiğimiz hizmet anlayışımızla, Avcılar, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Beykent, Esenkent, Ispartakule, Bizimkent, Büyükşehir. Alkent, Esenyurt ve çevresi bölgelerde hizmet veriyoruz. Alanında ehliyetli ustalar tarafından, tüm elektrik işlerinizi itina ile yapıyoruz.

 

Diba Elektrik GARANTİSİ- GÜVENİLİR MARKA

Sizlere sunulan hizmetlerimizin her aşamasında tüm müşterilerimiz Diba Elektrik garantisi altındadır. Servis hizmetlerinin aksaması, eksik hizmetin verilmesi, servis hatalarından dolayı ürünlerinizin zarar görmesi gibi oluşabilecek tüm olumsuzlukların giderilmesi firmamız garantisi altındadır. Diba Elektrik ten  satın aldığınız hizmetler yalnızca mesleki yeterlilik belgesine sahip ustalar tarafından yapılmaktadır.

Bizimle güvendesiniz…

Her türlü teknik sorun karşısında pratik çözümler üretip, size zaman kazandıran anlayışımızla hem maliyetlerinizi uygun seviyede tutuyor hem de uzun vadede kalıcı çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan sistemimiz, her açıdan size yardımcı olabilmeyi öncelikli davranış biçimi olarak ön plana çıkaran bir yapıya sahip olduğundan dolayı, memnuniyetiniz bir anlamda garanti altına alınmış oluyor.

ELEKTRİKÇİ TEMİNİ ARTIK ÇOK KOLAY

elektrik ustası konusunda uzman olmalıdır gerekli ehliyete sahip olmalıdır. ehliyetli olmayan elektrikçiler tarafından yapılan işlerin sonucunda maddi manevi kayıplar yaşanılabilir eviniz işyeriniz ve dahi hayatınız tehlikeye girebilir .

bünyemizde mesleki yeterlilik sertifikasına sahip elektrikçi ustaları çalışmaktadır.

elektrik ustası temini için lütfen bizi arayın

 

 

 

 

Elektrik kullanımında son dönemlerde bilinçli tüketim hepimizin gündeminde olsa da konu elektrik arızalarıolunca ne yazık ki aynı hassasiyeti göstermiyoruz. Elektrik arızaları ile karşılaştığımızda, çoğu zaman, ya geç aksiyon alıyoruz ya da problemi bilinçsiz bir şekilde kendimiz çözmeye çalışıyoruz. Son noktada uzman bir elektrikçiye danışıyor ve aslında en kolay sorunlara bile geç müdahale etmiş oluyoruz. Peki en sık hangi arızalarla karşılaşıyoruz?

Duy arızaları: Avize ve aplik gibi aydınlatma araçlarının akım ile buluştuğu noktada oluşan arızalardır. Duyun hasar görmesi, kullanılamaz hale gelmesi durumunda yeni bir duy takılarak arıza giderilebilir.
Buat arızaları: Zaman içerisinde elektrik hattının çıkışındaki kablolar gevşer. Gevşeme ileri boyutlara ulaşırsa elektrik hatlarında kıvılcıma ve hatta yangına neden olabilir. Bu arızanın habercilerinden biri de ortaya çıkan tiz sestir. Buat arızası ciddiye alınması gereken ve uzman kişilerin müdahalesiyle düzelebilecek bir arızadır.
Sigorta atması: Ampul ve priz hatlarındaki fazla elektrik yüklenmeleri sonucu sigorta atması en sık karşılaşılan problemlerden biridir. Sigorta atması durumunda çözüm oldukça basittir; sigorta eski haline getirtilerek hatta tekrar elektrik verilir. Fakat sigorta oldukça sık atıyorsa, mutlaka bir elektrik uzmanı tarafından kontrol edilmelidir.
Voltaj problemleri: Voltajın sürekli düşüp yükselmesi özellikle elektrikli aletler için büyük tehlike oluşturuyor. Farklı voltaja maruz kalan aletler kalıcı olarak hasar görebilir. Ev aletlerinde yaşanan problemler voltaj kaynaklı olabilir. Özellikle kombi gibi hassas aletler voltajdan en çok zarar gören elektrikli aletlerdir.
Faz problemleri: Eğer binaya 3 fazdan akım geliyorsa, kesinti sırasında binanın bazı bölgelerinde elektrik olması, bazı bölgelerde ise elektriğin kesildiği durumlar yaşanabilir. 3 fazlı sistemde nötr gevşemiş ya da kopmuşsa faz-nötr gerilimleri değişebilir. Bu problem uzman bir elektrikçi tarafından giderilebilir.
Priz Arızaları: Prizler, elektrik tesisatının görünen kısmını oluşturur. Duvar içlerinden geçen tesisatın elektrikli aletlere enerji iletmesinin son adımında prizler yer alır. Prizler iyi monte edilmemişse gevşeyebilir. Daha ileri boyutlu arızalarda prizlerin duvardan ayrılarak kabloların açığa çıktığı görünebilir. Bu durumlarda kesinlikle uzman kişiler tarafından ya priz tamamen değiştirilir ya da tekrar montajı yapılır. 7/24 elektrikçi ustası için lütfen bizi arayın 
aydınlık günler dileriz

 

0532 678 36 18