Antalya Elektrikçi

7/24 kaliteli hizmet uygun fiyat garantisi

Alkent 2000 Elektrikçi

Antalya  Elektrikçi, Hızlı ve yerinde teknik servis hizmetini sunmaktan, Alanında deneyimli elektrik ustaları ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız

aydınlık günler dileriz

Hizmetlerimiz

30 DAKİKADA HİZMET GARANTİSİ VERİYORUZ.
SİGORTA ATMASI VE ELEKTRİK KESİNTİSİ

sigotra atması

Evimizdeki Sigorta Nasıl Çalışır?
Konuyu  biraz daha açmak gerekirse ; binalarda  faz nötr  ve  topraklama  adında üç ayrı hat b ulunur. Sadece faz hattında olur. Hep sıfır potansiyeldedir. Ancak bir kaçak durumunda ise boş olan topraklama hattında da elektriklidir.
Sigortalar işte tam bu listede içindir girer. Sigortalarkısa devre için  atan koruma korumadır. Yine topraklama hattınız iyi. Evlerinizdeki alıcıların dış metal aksamı bu sebeple topraklamaya neden. Şart ; çamaşır makinelerinde gövdesi topraklanmıştır. Bunun için bir kaçak olursa siz dokunup zarar görmeyin diye sigorta atacaktır.
Sigorta Attı Ne Yapmalıyım?
Öncelikle Sigortayı Attıran Sebepleri Ortadan Kaldırmak Gerekir. Bunun İçin Mutlaka Ehliyetli Bir Elektrikçiden destek Almanız Gerekir. Elektrikçi Gelene Kadar Sigortalara Müdahale Etmeyin Eger Yanık Kokusu Varsa Mutlaka Bina Girişindeki Sigortayıda Kapatın. Eğer Gözle Görünür Bir Yanma Varsa Mutlaka İtfaiye yi Arayın.

DAİRE İÇİ TELEFON KURULUM VE ARIZA

Alkent 2000 Elektrikçi

Telefonun hayatımızın en önemli parçası haline gelecektir. Telefon arıza servisi numarasına gerek kalmadan bildirimde bulunan kişiler alarm cihazı arızası, çevirme sesinin geç gelmesi, arayan numara bilgisinin görünmemesi, dışarıdan arama yapılıp gelen aramalara cevap verilememesi, görüşme ve sesin gidip gelmesi, görüş olması gerekiyor yapılmıyor, telefonun sürekli meşgul sesi vermesi, başka bir kişinin hangi konuşma olması, toplu sms kota sorunları, toplu smslerde smsin geç gitmesi, gitmemesi, kullanıcı adı şifre sorunu oluşmuyor gibi sorun giderme yaşadıklarını bildiriyor.

Gelişen Teknoloji İle Arıza Çözümleri

Firmamıza ulaşarak bu sorunların hangisinin boyutta olduğunu belirtin, bu sorunun neden bir arıza mevcutsa diğer verilerinizi belirtmeniz gerekiyor. Teknolojinin hızla gelişmekte birlikte telefon santralleri de zamanla yerini gelişmiş kablolara, şehirlere yerleştirilen insansız cihazlara bırakmış duruma geldi. Her ne kadar teknolojinin gelişmekte olduğu telefon sorunları eskisi kadar çok yaşanmasa da telefon arıza bildirimi aralıklarla günümüzde devam etmektedir.

GAZ DEDEKTÖRLERİ

Alkent 2000 Elektrikçi

Eğer bir Konut’ta ateş kaynağı olarak şofben, kombi, soba var ise karbonmonoksit zehirlenmesi riski her zaman vardır. Karbonmonoksit Gaz dedektörü. Bacanıza ve ısıtırabilira güvenebilirsiniz hatta bakımlarını düzenli olarak da yaptırmanızıda şiddetli bir rüzgar ve lodos yine de bacanızı bozabilir. Bunun için en kolay önlem Gaz dedektörü kullanmak. Çünkü bulunduğunuz ortamdaki karbon alarmları hemen alarm verip sizi ve ev halkını uyarıyor.

Gaz alarm dedektörü veya gaz alarm cihazı erken algılayan bağımsız bir cihazdır. İç ortamdaki gaz sızıntısı yoğunluğunu ölçmek için kullanın. Gaz kaçak detektörü ışığılı ve sesli uyarı verir. Gaz detektörü normal çalışma altında geri döner. Bu konuşuyor gaz zehirlenmesinin vermiş olduğu zehirlenmeler, patlamalar ve yangınların önüne geçilir.

: Bir gaz alarm dedektörü sistemi şu ana elemanlardan Oluşur ziyaretinde
1. Algılayıcı Sensör
2. Elektronik ve Değerlendirme / Gösterge / Kontrol Panosu
3. Sesli / Işıklı Uyarı Düzenekleri
4. Otomatik Gaz Kesme ventili

UYDU SİSTEMLERİ KURULUM

Alkent 2000 Elektrikçi

Merkezi Uydu Sistemleri Televizyon tesisat sektöründe; Televizyon kanal sayısının çok fazla olması gereken binalarda; SMATV sistemi olarak Multiswitch adını verdiğimiz Merkezi Uydu Santralı kullanılır.
Böylelikle her televizyon alıcısının bulunduğu noktalara; Digiturk uydu alıcısı, D Smart uydu alıcısı, normal uydu alıcı ( receiver ) ve bunun gibi bir veya birkaç aded uydu alıcı bağlanarak uydu televizyon yayınları çok fazla sayıda olacak şekilde izlenebilir.

Bu şekilde yapılmış smatv tesisatlarına Multiswich Merkezi Uydu Sitemi Tesisatı denir.

Multiswich 1 uydu girişli – 2 Uydu Girişli .. 3 .. 4 Uydu anten girişli olabilirler.
Böylelikle çok uydu antenden alınan yüzlerce yerli ve yabancı uydu tv kanalları, radyo kanalları izlenebilir, dinlenebilir.

Multiswich li sistemde; bina içinde kaç televizyon alıcı cihazı bağlanacaksa? O sayıda Multiswich çıkış (dışarı) arasından seçilmelidir. İzlenim bir dairede 3 televizyon cihazından uydular izlenecekse? Daire sayısı x 3 = .. kadar çıkışı olan Multiswich cihazı seçilmelidir.

Kat sayısı yüksek olan binalarda; kaskad bağlanabilir (Multiswitch kullanılmalıdır). Multimedya cihazında girip çıkarak, bir sonraki Multiswiche de ulaşılabilir.

Özellikle kat sayısı fazla olan rezidans, otel, toplu konut gibi mevcuttur; bu swichler katlardaki televizyon seçimine göre arda bağlanarak, daha az kablo kullanımlı merkezi uydu anten tesisatı yapılmış olur.

Multiswichli merkezi uydu yayınlanabilir normal headend li smartv teknolojisine göre en büyük avantajı; platformlar yayınlarını izleyebilmeleri için tercihlerini kendilerinin yapabilmelerine olanak sağlamasıdır.  

Buna karşılık; onun alıcı noktasında alıcı – uydu alıcı – cihaz gerekli gerekmesidir. Emlak Konut – TOKİ gibi merkezi uydu sistem tesisatı konutlarında; hem smatv headend sistemi, hemde çoklu anahtar dağıtım teknolojisi.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Alkent 2000 Elektrikçi

Güvenlik en küçük evlerden en büyük binalara kadar hassasiyet taşıyan bir konudur. Mal güvenliğinin ve hatta canının güvenliğinin korunması için teknolojinin kullanımı, oluşabilecek zararların önüne büyük gereksinim geçmektedir. Kameralar bütün tehlikeleri uzaklaştıramasa da, zanlıların yakalanmasında büyük rol oynamaktadır. Şirketimizde hizmetler için maksimum verimlilikte bir güvenlik sistemine sahip olabilirsiniz.

İNTERNET ARIZALARINIZ

Alkent 2000 Elektrikçi

Güvenlik en küçük evlerden en büyük binalara kadar hassasiyet taşıyan bir konudur. Mal güvenliğinin ve hatta canının güvenliğinin korunması için teknolojinin kullanımı, oluşabilecek zararların önüne büyük gereksinim geçmektedir. Kameralar bütün tehlikeleri uzaklaştıramasa da, zanlıların yakalanmasında büyük rol oynamaktadır. Şirketimizde hizmetler için maksimum verimlilikte bir güvenlik sistemine sahip olabilirsiniz.

DEKOR AYDINLATMALAR

Alkent 2000 Elektrikçi

Antik avize, krom ahşap avize montaj ustası, Boyalı, ledli kumandalı avize monte, modern tekli Avize, Lambader, yerli, kristal ayna, abajur, aplik Lambader Hotel avizeleri montaj tamir ustası, Kristal ve cam kollu avize pirinç avize abajur avize, Ayaklı abajur avize montaj, dümen avize sarkıtlarda yatak odası Avizeleri, Disney avize montajı yapılır avize abajur ve aplik montajı için lutfen bizi   seçtiğiniz 05326783618

ENERJİ TASARRUFU

ELEKTRİK FATURANIZI DÜŞÜRÜYORUZ

Bir telefonla adresinize gelip enerji tüketiminizi ölçüyoruz.
Alanında uzman ustalarımız tarafından yapılan ölçümlerin gerektiği, gereksiz tüketimleri ortadan kaldırıyoruz.
örnek: 1 eski tip 100 watt ampul 1200 lümen dir ve saatte 0,1 kw enerji tüketir. ortalama 6 saat açık tutulan bir ampül 6 × 0,1 = 0,7X30 = 21kw tır buda bugün şartlarında aylık 10tl ye denklem içindir. Yni nesil 12watt led ampul 1200 lümendir aynı ışık verir ancak tüketimi% 900 daha azdır. sadece bir ampülü safra yeni nesil bu oran evinizdeki iş yerinizdeki ampül adetleri ile çarpıp ne kadar tasarruf edebileceğinizi hesaplayabilirsiniz.
BEN ZATEN TASARRUFLU AMPÜL KULLANIYORUM DAHA FAZLA NASIL TASARRUF EDEBİLİRİM?
Günümüzde teknoloji günden güne gelişmektedir. ancak bu tasarlamak teknolojiden doğru biçimde faydalanmak gerekir.  
Enerjiden tasarruf etmek için kullanın. 12 watt yazan bir ampül 50 watt tüketir. ve malesef bunun için gerekli aydınlatma sistemleri yoktur.
Teknik destek için lütfen bize başvurun 
AVİZE, ABAJUR VE APLİK MONTAJI

Alkent 2000 Elektrikçi

 

AVİZE MONTAJI

Aydınlatma sisteminde tercih ettiğiniz ürüne bağlı olarak odanızı daha geniş, daha yüksek tavanlı ve ya daha sıcak gösterebileceğinizi biliyor muydunuz? Bunu yapma için ille odanızın boyutlarını değiştirmek zorunda değilsiniz. Sadece şu önerilere kulak verin. Mekanın daha geniş görünmesi için, Mümkün olduğunca sarkıt değil, tavana yakın aydınlatmalar kullanın. Böylece odanız ferah bir görünüme kavuşur. Odanın bitimine doğru ışık panelleri yaratmaya çalışın, böylece ışık o yöne baktığınızda gözünüzü alır ve odanız daha uzun görünür.

Eğitimli ve donanımlı teknisyenlerimiz, servis  hızımız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla sizlere standardın çok daha üzerinde servis hizmet garantisi sunuyoruz.
Antalya Elektrikçi

Antalya, ve mahallelerine, elektrikle ilgili karşılaşılabilecek problemlerin çözümü için hizmet vermektedir. 7/24 saat hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize son derece hızlı ve güvenilir elektrik servis hizmeti sunmaktadır. Elektrikçi ustası temini için lütfen bize lütfen .

Kalite Ve Güven

Büyük bir özenle çalışırken avizelerinizi oturma odanızda ya da yatak odanızda en kısa zamanda görmeniz için ekipimiz, avize takma hizmeti de gereklidir. Bu hizmete ihtiyaç duymanızda iletişim kurun geçerek avizenizi yeni yerinde ve güvenli bir şekilde kullanın.

Ayrıca Mert Elektrik, olarak firmamız; Antalya  Elektrikçi ankastre kutusu arızası, diafon arızası, telefon arızası ve İnternet arızası için de hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Tivibu hizmetleri ve sigorta atması için de bizimle iletişime geçeceğiz.

Tüm bunların yanında firmamız, uydu kurulumu, kablo tv ayarları, görüntülü diafon gibi seçenekleri de sizlere hizmet vermektedir. Bu tarz sorunlarla karşılaştığınızda da Antalya  elektrikçi , yi arayarak Sorunlarınızı tr kısa surede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Antalya Elektrikçi ustalarımız ailenizin güvenligini artırıcı önlemler için çocuk korumalı elektrik sistemleriide kurmaktadır. Elektrikçi ustası, Antalya  Elektrikçi  için tüm bölgelerdeere hizmet vermektedir. Elektrikçi ustası temini için lütfen bize lütfen .

Alkent 2000 Elektrikçi

Antalya Elektrikçi İnternet Arıza Servisi

İnternet kullanımlarında sorun problemlerini tespit ederek çalışır çözebiliyoruz. İnternet’te kopmalar yaşyorsanız, bağlantılarınız da kopma, gevşemeler, veya temassızlıklar olabilir. Bu tarz problemleri tespit edip hattınızı onarabilir veya yenileyebiliriz.

Evinizde İnternet aldınız fakat yetkili firma bağlantıyı tamamladıkdan sonra bizi arayıp ankestra kutunuzdan dairenize bağlantıyı kurup İnternet erişiminizi tamamlayabiliriz.

Yeni nesil cat6 uç kablolarla hattınızı yeniler ve hızınızın yükselmesini düşünün. her türlü internet işlerinizin tamirini yapacak Elektrikçi ustası temini için lütfen bize lütfen .