Daire İçi Telefon Kurulumu

Ve Arıza için 7/24 hizmet uygun fiyat garantisi

15 yıla yakın bir süredir, geliştirdiğimiz hizmet anlayışımızla, Avcılar, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Beykent, Esenkent, Ispartakule, Bizimkent, Büyükşehir. Alkent, Esenyurt ve çevresi bölgelerde hizmet veriyoruz. Alanında ehliyetli ustalar tarafından, tüm elektrik işlerinizi itina ile yapıyoruz.

 

Diba Elektrik GARANTİSİ- GÜVENİLİR MARKA

Sizlere sunulan hizmetlerimizin her aşamasında tüm müşterilerimiz Diba Elektrik garantisi altındadır. Servis hizmetlerinin aksaması, eksik hizmetin verilmesi, servis hatalarından dolayı ürünlerinizin zarar görmesi gibi oluşabilecek tüm olumsuzlukların giderilmesi firmamız garantisi altındadır.

Elektrik ten  satın aldığınız hizmetler yalnızca mesleki yeterlilik belgesine sahip ustalar tarafından yapılmaktadır.

Bizimle güvendesiniz…

Her türlü teknik sorun karşısında pratik çözümler üretip, size zaman kazandıran anlayışımızla hem maliyetlerinizi uygun seviyede tutuyor hem de uzun vadede kalıcı çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan sistemimiz, her açıdan size yardımcı olabilmeyi öncelikli davranış biçimi olarak ön plana çıkaran bir yapıya sahip olduğundan dolayı, memnuniyetiniz bir anlamda garanti altına alınmış oluyor.

ELEKTRİKÇİ TEMİNİ ARTIK ÇOK KOLAY

elektrik ustası konusunda uzman olmalıdır gerekli ehliyete sahip olmalıdır. ehliyetli olmayan elektrikçiler tarafından yapılan işlerin sonucunda maddi manevi kayıplar yaşanılabilir eviniz işyeriniz ve dahi hayatınız tehlikeye girebilir .

bünyemizde mesleki yeterlilik sertifikasına sahip elektrikçi ustaları çalışmaktadır.

elektrik ustası temini için lütfen bizi arayın

 

Telefon Arıza Servisi

Telefonun hayatımızın en önemli parçası haline gelmesiyle firmamız da değerli müşterilerine telefon arıza servisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Telefon arıza servisi numarasına gerek kalmadan bildirimde bulunan kişiler alarm cihazı arızası, çevirme sesinin geç gelmesi, arayan numara bilgisinin görünmemesi, dışarıdan arama yapılıp gelen aramalara cevap verilememesi, data ve faks arızaları, görüşme sırasında sesin gidip gelmesi, gürültü olması, milletler ve şehirler arası arama yapılmaması, telefonun sürekli meşgul sesi vermesi, telefonda başka kişilere ait konuşma olması, toplu sms kota sorunları, toplu smslerde smsin geç gitmesi, gitmemesi, kullanıcı adı şifre sorunu oluşmaması gibi durumlarda sorun yaşadıklarını bildirmektedir.

Gelişen Teknoloji İle Arıza Çözümleri

Firmamıza ulaşarak bu sorunların hangisinin sizde olduğunu belirtmeniz, bu sorunlar dışında bir arıza mevcutsa diğer seçeneğini belirtmeniz gerekmektedir. Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte telefon santralleri de zamanla yerini gelişmiş kablolara, şehirlere yerleştirilen insansız cihazlara bırakmış duruma geldi. Her ne kadar teknolojinin gelişmesiyle bazı telefon sorunları eskisi kadar çok yaşanmasa da telefon arıza bildirimi aralıklarla günümüzde devam etmektedir.

Telefon Hatlarında Meydana Gelen Arızalar

Telefon arıza bildirme servisi sorunlarının sebepleri genellikle telefon hatlarının kötü hava koşulları sebebiyle zarar görmesi, hatların doğal afetlerin vermiş olduğu hasarlarla kopması, hatlara aşırı yük binmesi sonucu bu yükü taşıyamamaları ve kilitlenmeleri gibi çeşitli sorunlar yaşanmaktadır. Bu sebepler en çok karşılaşılan sorunlar arasındadır. Bu sebeplerin büyük çoğunluğuna hizmet sağlayan firmalar ve servisler müdahale etmektedir.

Hatların Kopması Sonucu Arıza Çözüm Hizmetleri

Telefon hatlarında yılbaşı, bayram gibi özel günlerinde aşırı yük binmekte olup hatlara ulaşamama, aşırı yükten dolayı yavaşlama yaşanmaktadır. Telefon hatlarının kopması durumunda durumu müşterilerimizin kendilerinin düzeltmeye çalışmaması uzmanlardan yardım alması gerekmektedir. Telefonların ahize girişinden kaynaklanan sorun durumlarında ise telefon ahize kablosunu müşterilerimiz yeni bir telefon edinerek telefon arıza telefonu edinmeye gerek kalmadan sorunu ortadan kaldırabilir.

Türlü Destek Ve Alt Yapı Hizmetleri Sunan Firmamız

Firmamız telefon santrallerinin kurulumu ve arıza servisi konusunda uzman olup müşterilerine her türlü destek ve alt yapı hizmetini sunmaktadır. Firmamız yerinde servis hizmeti ile işletmelerin taleplerine yönelik olarak arızaların giderilmesi, bakım hizmetleri ve talep edilen ilave çalışmaların yapılması için elemanlarıyla her türlü telefon arıza bildirimi desteği sunmaktadır. Firmamız ihtiyaç ve talepleri en doğru şekilde çözebilmek için yerinde destek çalışmaları sunmaktadır.

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Firmamız tüm departmanlarında öğrenen, katımcı ve eleştirel düşüncelere açık organizasyon yapısına sahiptir. Telefon arıza no aramanıza gerek kalmadan santral kurulum aşamasından uygulama ve sorun çözme alanlarına kadar her aşamada toplam kaliteyi artırmak ve tüm hizmetleri müşterilerimize sunmak için çalışmaktayız. Müşterilerimize alternatif çözümler sunan firma olarak telefon arıza servis alanında ayrıcalık yaratmış bulunmaktayız.

Her Yerde Arıza Çözüm Hizmetleri

Firmamız müşterilerine beklentilerin üstünde, kaliteli hizmetleri en kısa sürede sunmayı ilke edinmiştir. Firma elemanlarımız sorun eğer evdeyse eve gelmekte, eğer sorun ilgili saha dolabı ya da dağıtım kutusunda bulunuyorsa evinize gelmeye gerek kalmadan ilgili lokasyonlardan arızalarınızı giderebilir. Ev, ofis, iş yeri gibi çeşitli mekanlarınızda telefon santral kurulumundan telefon arıza işlerine kadar bakım, onarım işlerinizi kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Sağlıklı Sonuçlar Sunan Hizmetlerimiz

Firmamız işlerinizi sonuçlandırmadan alandan ayrılmamaktadır. Evinizde fazla miktarda olan dağınık kablolarınızdan kurtulmak istediğinizde de elemanlarımız sizlere sağlıklı sonuçlar sunmaktadır. Firmamız işlerinizi büyük küçük olmasına bakmaksızın güler yüzle ve en kısa sürede kaliteli şekilde sonlandırmaktadır. Yaptığımız işlerin sonrasında mağdur olmanızı da engelliyoruz.