Gürpınar Elektrikçi

7/24 kaliteli hizmet uygun fiyat garantisi

 

Bölgemiz de hızlı ve yerinde teknik servis hizmetini sunmaktan ,Alanında deneyimli elektrik ustaları ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız

aydınlık günler dileriz

 

  Hizmetlerimiz

  30 DAKİKADA HİZMET GARANTİSİ VERİYORUZ.

  SİGORTA ATMASI VE ELEKTRİK KESİNTİSİ

  DAİRE İÇİ TELEFON KURULUM VE ARIZA

  GAZ DEDEKTÖRLERİ

  UYDU SİSTEMLERİ KURULUM

  GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

  TELEFON ARIZALARINIZ

  İNTERNET ARIZALARINIZ

  DEKOR AYDINLATMALAR

  İNŞAAT

  ENERJİ TASARRUFU

  AVİZE, ABAJUR VE APLİK MONTAJI

  TV MONTAJ VE UYDU AYARLARI

  ARIZA OFİS AYDINLATMA

  OFİS ELEKTRİK SİSTEMLERİ

  PANO KURULUM

  SPOT LED AYDINLATMA

  OTOMASYON SİSTEMLERİ

  BAHÇE AYDINLATMA

  TOPRAKLAMA HAT ÇEKİMİ

  EV VE İŞYERİ DEKORASYON ÇÖZÜMLERİ

  Gürpınar Elektrikçi

  Gürpınar Elektrikçi, Gürpınar ve mahallelerine, elektrikle ilgili karşılaşılabilecek problemlerin çözümü için hizmet vermektedir. 7/24 saat hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize son derece hızlı ve güvenilir elektrik servis hizmeti sunmaktadır. Elektrikçi ustası temini için lütfen bize ulaşın.

  Hayatımızın ayrılmaz parçası haline gelen elektronik aletlerin tamamını devre dışı bırakıp hayatımızı çekilmez hale getirebilen elektrik arızaları, bazen şartellerden, bazen kablolardan, bazen kaçak elektrik akımlarından kaynaklanır. Bilmediğimiz ama burada sıralanabilecek yüzlerce sebep vardır ve sebebi her ne olursa olsun hayatımızdaki bu aksaklığın en kısa sürede ve güvenli şekilde çözülmesi gerekmektedir.
  Firmamız, Gürpınar elektrik arıza servisi ile çoğu zaman nedenini bilmediğiniz bu problemlerin çözümü için size bir telefon uzaklıktadır. Elektrikçi ustası temini için lütfen bize ulaşın.

  Büyük bir özenle seçtiğiniz avizelerinizi oturma odanızda ya da yatak odanızda en kısa zamanda görmeniz için ekibimiz, Gürpınar avize takma hizmeti de vermektedir. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçerek avizenizi yeni yerinde ve güvenli bir şekilde görebilirsiniz.

  Telefon, İnternet ya da kablolu işlem gerektirecek tüm ihtiyaçlarınız için de Gürpınar kablo çekme hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca kablo ve priz tamiri gibi diğer tüm ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Gürpınar elektrikçi, kurum ve iş yerleriniz için de kamera ve güvenlik sistemleri arızasında da sizlere hizmet vermektedir.

  Ayrıca Gürpınar elektrikçi olarak firmamız; Gürpınar ankastre kutusu arızası,Gürpınar diafon arızası, Gürpınar telefon arızası ve İnternet arızası için de hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Gürpınar Tivibu hizmetleri ve sigorta atması için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Tüm bunların yanında firmamız, uydu kurulumu, kablo tv ayarları, görüntülü diafon gibi alanlarda da sizlere hizmet vermektedir. Bu tarz sorunlarla karşılaştığınızda da Gürpınar elektrikçiyi arayarak sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

  Gürpınar’da elektrikçi ustalarımız ailenizin güvenligini artırıcı önlemler için çocuk korumalı elektrik sistemleride kurmaktadır. Elektrikçi ustası Gürpınar için tüm bölgelere hizmet vermektedir. Elektrikçi ustası temini için lütfen bize ulaşın.

  GÜRPINAR İNTERNET ARIZA SERVİS

  Gürpınar’da İnternet kullanımlarında yaşadığınız problemleri tespit ederek sorunlarınızı çözebiliyoruz. İnternet’te kopmalar yaşıyorsanız, bağlantılarınız da kopma, gevşemeler, veya temassızlıklar olabilir. Bu tarz problemleri tespit edip hattınızı onarabilir veya yenileyebiliriz.

  Evinizde İnternet aldınız fakat yetkili firma bağlantıyı tamamladıkdan sonra bizi arayıp ankestra kutunuzdan dairenize bağlantıyı kurup İnternet erişiminizi tamamlayabiliriz.

  Hızınızda yavaşlama olduğunu düşünüyorsanız, yeni nesil cat6 tip kablolarla hattınızı yeniler ve hızınızın yükselmesini hissedebilirsiniz. her türlü internet işlerinizin tamirini yapacak Elektrikçi ustası temini için lütfen bize ulaşın.

   

  Arıza Kaydı Bırakın

  [contact-form to=”hasimdogu@gmail.com” subject=”ARIZA “][contact-field label=”İsim” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Telefon” type=”text” required=”1″][contact-field label=”Arıza Sebebi” type=”text”][/contact-form]